Grad Dusseldorf raspisao je konkurs za prijem radnika za terensku sluzbu pracenja prometa-nepropisno parkiranje. Posao je na neodredjeno prema uvjetima kolektivnog ugovora za državnu službu. Potrebna trogodisnja strucna sprema i poznavanje njemackog jezika. Detalji i kontakt u tekstu.

ponuda za posao
Opis posla
Tražimo

Zaposlenici za terensku službu praćenja prometa (scooter eskadrile i opće terenske službe)

(EC 6 TVD)

za ured javnog reda

U kontekstu ovog stalnog poziva na natječaj, kontinuirano prihvaćamo prijave i provodimo postupke odabira ovisno o zahtjevu.

Kontrola prometa Ureda za javni red vrlo je važan doprinos sigurnosti prometa i najjednostavnijem prometu u glavnom gradu Düsseldorfu. To u suštini uključuje kontrole u cijelom području javnog prijevoza; uključujući i službeni automobil.

Priprema za samozapošljavanje sljedećih aktivnosti dio je teoretske i praktične obuke.

Vaši zadaci uključuju:

Praćenje prometa u mirovanju
Pokretanje prekršajnog postupka
Provedba mjera za vuču
Izrada izjava i izvješća
Izjave na sudu kao svjedok ili svjedok
Sudjelovanje u posebnim zadacima (na primjer, na sajmovima i velikim događajima).

Vaš profil:

završio je tri godine stručnog osposobljavanja, dobro poznavanje njemačkog jezika pisanjem i pisanjem
siguran i pažljiv izgled, čak iu kriznim situacijama
Spremnost za trajno obavljanje terenske službe
Spremnost na dužnosti prema popisu (također u večernjim satima, vikendom i praznicima) kao i posebne zadaće
Spremnost na nošenje pružene servisne odjeće
Licenca pune klase III / EU B – za eskadrilu skutera uz razred I b / EU standard A1.

Zapošljavanje je neodređeno u radnom odnosu prema uvjetima kolektivnog ugovora za državnu službu (TVöD).

Gradska uprava u Düsseldorfu agresivno slijedi cilj profesionalne ravnopravnosti žena i muškaraca. Žene se stoga izričito pozdravljaju. Odluke o odabiru se donose uzimajući u obzir zakon o državnoj jednakosti NRW.

Zapošljavanje s nepunim radnim vremenom moguće je u načelu.

Glavni grad Dusseldorf ozbiljno shvaća profesionalnu integraciju prema SGB IX. Zahtjevi za osobe s teškim hendikepom i jednakim osobama po mogućnosti se smatraju jednako prikladnima.

Prijavite vašu prijavu na

Gradska uprava, Amt 10/623,

Referentni broj 32/02/02/19/159, 40200 Düsseldorf,

E-pošta: personalwirtschaft@duesseldorf.de

Aplikacije za e-poštu možete slati kao PDF datoteku na vlastitu odgovornost. *

Kontakt: Annette Buse, telefon (0211) 89-21134, Moskauer Straße 27, soba 5.09.